Śródziemnomorskie dania z cateringu dietetycznego w Kielcach. Zobacz ofertę dla amatorów włoskiej kuchni ?

Flat Lay Meals Casseroles

Śródziemnomorskie dania z cateringu dietetycznego w Kielcach. Zobacz ofertę dla amatorów włoskiej kuchni Dieta pudełkowa jest rozwiązaniem bardzo popularnym również wśród smakoszy. To nie tylko zdrowe, zbilansowane posiłki, ale także ciekawe dania inspirowane kuchnią z różnych stron świata. Jakie potrawy można znaleźć w menu? Catering … Zobacz więcej »

Arancini: Kampanijska perła gastronomii wartością do odkrycia

arancini

Włochy to kraj, który od zawsze fascynuje swoją różnorodnością kulinarną. Jednym z najbardziej charakterystycznych i unikalnych dań, które skradły serca smakoszy na całym świecie, są arancini. To przysmak, którym warto się zainteresować, aby poznać bogactwo tradycyjnej kuchni Kampanii. Arancini to tradycyjne włoskie przekąski, które w … Zobacz więcej »

Kuchnia neapolitańska

Cherry tomatoes Ischia Ponte Ischia Italy June 2019

Obraz rajskiej krainy, gdzie życie smakuje lepiej (dosłownie!), w dużej mierze Italia zawdzięcza właśnie mieszkańcom Południa Półwyspu Apenińskiego. Paradoksalnie, właśnie z powodu odwiecznych problemów ekonomicznych włoskich terroni, zmuszonych do emigracji za chlebem, Włochy dla reszty świata, to przede wszystkim wspaniała kuchnia neapolitańska z pizzą margheritą … Zobacz więcej »